Eskisehir Göstergeç

Çorum Göstergeç Fiyatları

Çorum Göstergeç Fiyatları

Çorum göstergeç - adaptörlü göstergeç sistemidir. Kolay montaj ve kullanım rahatlığı sunmaktadır. Ürün içeriği olarak 1 ad. Göstergeç manyetik okuyucu + 1 ad. sistem enerji kaynağı (adaptör) + 1 ad. master card + 1 ad. manyetik anahtar bulunmaktadır.

Çorum Göstergeç Sistemi Satış Fiyatı

  • 1 - 5 adet adaptörlü göstergeç sistemi satış fiyatı 135.00 tl
  • 6 - 10 adet adaptörlü göstergeç sistemi satış fiyatı 125.00 tl
  • 11 - 15 adet adaptörlü göstergeç sistemi satış fiyatı 115.00 tl
  • 16 adet ve üzeri adaptörlü göstergeç sistemi için satış fiyatı görüşülür

Çorum göstergeç sistemi fiyatları, göster geç proximity manyetik anahtar ve manyetik kart gibi ürünler hakkında telefonlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çorum Göstergeç Elektrik Bağlantı Şeması Çorum Göstergeç sistemi bağlantı şemasıdır. Kolay montaj imkanı sunan bu sistem 220 V enerjiden sistem enerji kaynağı soketine bağlantı yapılarak adaptöre enerjisi sağlanmış olur. Enerji kaynağı kendi içerisinde kapı kilidi ve okuyucuya 12 V enerjiyi sağlar. Göstergeç montajı için yapmanız gereken sadece kapı kilidinden gelen ucu adaptördeki kilit soket yuvasına, manyetik okuyucudan gelen ucu ise okuyucu soket yuvasına takmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde göstergeç elektrik bağlantısını tamamlamış olursunuz.
Türkiye Geneli Kargo İle Ürün Gönderilir

Elektrik Kesintisine Akülü Sistem

Çorum Akülü Göstergeç Satış Fiyatları Çorum göstergeç elektrik kesintisi için üretilmiş olan akülü göstergeç sistemidir. Elektrik kesildiği zamanlarda içindeki akü sayesinse sisteme kullanıma göre ortalama 4 saat enerji sağlamaktadır. Ürün içerigi olarak 1 ad. Göstergeç manyetik okuyucu + 1 ad. akülü sistem enerji kaynagı + 1 ad. master card + 1 ad. manyetik anahtar bulunmaktadır.

Çorum Akülü Göstergeç Sistemi Satış Fiyatı

  • 1 - 5 adet Akülü göstergeç sistemi satış fiyatı 235.00 tl
  • 6 - 10 adet Akülü göstergeç sistemi satış fiyatı 225.00 tl
  • 11 - 15 adet Akülü göstergeç sistemi satış fiyatı 215.00 tl
  • 16 adet ve üzeri Akülü göstergeç sistemi için satış fiyatı görüşülür

Akülü göstergeç sistemi fiyatları, manyetik anahtar, kart ve ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çorum Akülü Göstergeç Elektrik Bağlantı Şeması

Göstergeç Fiyatı Alınız

Türkiye Geneli Kargo İle Ürün Gönderilir Eskişehir Göstergeç Göstergeç Manyetik Anahtar Kumanda

Manyetik Kartlı Manyetik Anahtarlıklı Uzakdan Kumandalı Göstergeç Sistemi

Daima geçiş sağlayan anahtarsız kartlı geçiş göstergeç sistemi, apartman ve binalarda göstergeç anahtarlık ve manyetik kart ile çalışabilmektedir. Göstergeç kapı anahtar Sistemi, akıllı kilit sistemleri diyede bilinen bu sistemlere ilave olarak kumandalı geçiş sistemi de eklenmiştir. Göstergeç Fiyatları ve kumandalı göstergeç fiyatları için firmamızla iletişim geçebilirsiniz.

Göstergeç Sistem Enerji Kaynağı

Göstergeç Sistemi Kurulumu

Göstergeç sisteminin kurulumu gayet kolay ve basittir. Kırıp dökmeden basit montaj imkanı sunmaktadır. 220V/12V düşürücü Sistem enerji kaynağı (ADAPTÖR) sayesinde okuyucunun kablosunu adaptöre, adatörün kanlosonuda 220 volt enerjiye takmanız yeterli olacaktır. Boşta kalan sokete ise kilitden gelen ( + - ) uçları takmanız yeterlidir. Sisteme master kart sayesinde tanıtmış oldugunuz manyetik kart ve proximity manyetik anahtar ile sistem kullanıma gelmiş olacaktır.

Kurulumu kolay delmeden kırmadan montaj imkanı sunan bu sistem anahtar taşıma ve kullanma sorununuzu ortadan kaldırarak kullanım kolaylıgını sizlere sunmuştur. Göstergecin kullanım kolaylığını sizlerde yaşayın.

Toptan ve perakende olarak ürün satışımız vardır. Türkiye geneli kargo ile ürün gönderilir. Göstergeç fiyatları için ve proximity manyetik anahtar ve manyetik kart ihtiyacınız için iletişim telefonlarımızdan bizleri arayabilirsiniz.