Bft

Bft Kumanda bft uzaktan kumanda tanıtma

Bft uzaktan kumandaların kopyalama sistemi diğer akıllı kumandalara benzemez, kopyalama sırt sırta ve kafa kafaya kopyalama metodu ile yapılamaz. Bft motor kumandaları alıcı cihaz başında anakart üzerinden kopyalanmaktadır.

Sizler için bft kumanda ve birçok markanın uzaktan kumanda çeşitleri ile kumanda kopyalama garaj kepenk bariyer ve otopark kapı kumandaları satışı yapmaktayız. İhtiyacınız olan uzaktan kumanda için iletişime geçiniz

kumanda

Bft bariyer kepenk garaj kapı kumandaları

Bft türkiye geneli birçok ilde kullanılan bir marka olmuştur. Bft kumandalar yurt dışından ithal olarak gelmektedir. Bu kumandalar italyan üretimi olup birçok otomatik kapılarda garaj kumandası kepenk kumandası otopark ve kollu bariyer kumandaları şeklinde uygulamaları bulunmaktadır.

Bft Mitto Kumanda Bft Kumanda Kopyalama

Bu kumandalar rolink "değişken kodlu kumanda" olması sebebi ile aynı yazılımlı orjinal bir rolink kumanda olmadan kopyalama yapılması imkansızdır. Bft mitto otomatik kapı kumandaları cihazın başında alıcı kart devresi üzerinden cihaza yüklenerek kopyalanmaktadır. Her cihazın kumanda kopyalama hafızası vardır. Kart hafızası dolmuş olan cihazlar için ek alıcı ilave edilerek bu hafıza isteğe bağlı olarak arttırılabilir.

Örneğin 40 hafılı uzaktan kumanda alıcısına tanıştıracağınız yine rolin orjinal bft kumandayı sistem hafızasına alır ama baştaki 1. kumandayıda siler bu durumda ilk kumandanın sahibi madur olur. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için yükleyeceğiniz kumandayı anakart paneli üzerinden takip etmeniz gerekecektir.

Bft kapı kumandası kopyalama ve mitto kumanda satışımız vardır. Otomatik kapı kumandaları için iletişime geçiniz

Garaj kepenk bariyer otomatik kapı kumanda markaları

 • Desi Kumanda
 • Bft mitto Kumanda
 • Nees Kumanda
 • Elero Kumanda, elero tek buton kumanda
 • Nice Kumanda, nice smilo
 • Nice Flors Kumanda
 • Ditec Kumanda ditec gol 4
 • Scorpion Kumanda, scorpion 8 switch 10 dip switch
 • Remco Kumanda, kepenk panjur kumandaları
 • Allmatic Kumanda
 • Covrus Kumanda
 • Tarantula Kumanda, tarantula yeşil ışıklı kumanda

Garaj kumandası kopyalama ve bariyer kumandası ihtiyacınızda ürün fotoğraf ve bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz

adana afyonkarahisar amasya ankara antalya artvin aydın balıkesir bilecik bolu burdur bursa çanakkale çankırı çorum denizli edirne erzurum eskişehir gaziantep giresun gümüşhane ısparta içel istanbul izmir kastamanu kayseri kırklareli kırşehir kocaeli konya kütahya malatya manisa kahramanmaraş mersin muğla nevşehir niğde ordu rize sakarya samsun sinop sivas tekirdağ tokat trabzon uşak yozgat zonguldak
Türkiye Geneli Kargo İle Ürün Gönderilir

Garaj ve Kepenk Kumanda Çeşitleri

Garaj Kumanda Garaj ve kepenk kumandaları rolink sistem orjinal kumandalar alıcı başında cihaza tanıştırılarak kopyalanmaktadır. Rolink değişken kodlu kumanda kopyalaması ve kumanda satışı yapmaktayız Kumandalar

Bariyer Otopark Kumanda Çeşitleri

Bariyer Kumanda

Bariyer otopark kumanda çeşitleri uzaktan kumanda kopyalama ve kumanda satışı ile hizmet vermekteyiz.

Birçok marka garaj kumandası kepenk bariyer ve otomatik bahçe kapısı kumandaları kopyalaması yapmaktayız.

Uzaktan kumanda kopyalamasını elektronik cihazlarla ve cihaz başında alıcı kart üzerinden kodlayabilmekteyiz. Servis araçlarımızla eskişehir geneli uzaktan kumanda kopyalama servisi hizmeti veriyoruz.